Solárium Laguna

OTEVŘENO 7 DNÍ V TÝDNU

17. listopadu 1386/23, tel.: 775 24 26 28
Po–Pá 8–21, So–Ne / svátky 9–20

Ošetřující programy Natinuel

• NATINUEL ošetřující program HYDRA-YOU - 480,-Kč

Profesionální hydratační ošetření, které lze bez jakýchkoli obav používat v létě i v zimě.

• NATINUEL ošetřující program HYDROLIFTING - 550,-Kč

Dokonalá strategie proti mimickým vráskám. Přirozeně vyplňuje linie a vrásky, které se postupně zmírňují a ztrácejí.

• NATINUEL ošetřující program MANDELIC-BIONICO - 580,-Kč

Účinná ochrana proti agresivním vnějším vlivům a známkám stárnutí. Ideální ošetření pro povadlou, ochablou pleť postrádající zářivý vzhled a vitalitu. Velmi efektivně koriguje příznaky stárnutí, vyhlazuje, zpevňuje a projasňuje pokožku obličeje. Profesionální ošetření, které můžete provádět po přímém slunění i před a bezprostředně po.

• NATINUEL ošetřující program MANDELIC-CALM - 620,-Kč

Účinná ochrana proti agresivním vnějším vlivům a známkám stárnutí. Specifická léčba, vhodná pro pleť, která je citlivá, trpí na zanícení s aknózními projevy, nebo projevy rosacea. Léčba může být provedena na kůži i u mladých lidí.

• NATINUEL ošetřující program ANTI-ROSE - 450,-Kč

Specifické ošetření pokožky s rosaceou a kuperózou. Řešení i pro nadměrně citlivou pleť se sklonem k podráždění. Zároveň je tato kúra omlazující, vyživující a hydratující.

• NATINUEL ošetřující program LIFTING STRONG - 650,-Kč

Speciální ošetření pokožky se silným estetickým i trvalým vypínacím efektem. Vhodné pro pleť se ztrátou pružnosti a elasticity, nebo pro výrazný efekt u zvláštní příležitosti.

• NATINUEL ošetřující program AKNÉ - 550,-Kč

Vhodné na akné, nečistou pleť, rozšířené póry a mastnou pleť. Reguluje hyper-sekreci kožního mazu, eliminuje keratinické ucpávání, má antibakteriální a keratolytické účinky.

• NATINUEL ošetřující program PEEL YOU 25% - 1000,-Kč

Urychluje buněčnou výměnu. Vhodné pro pokožku s mírným epidermálním zahuštěním. Toto ošetření je ideální pro pokožku, kterou je třeba vyhladit, a okysličit. Pleť je pak zářivá, hladká, svěží.

• NATINUEL ošetřující program PEEL YOU 35% na mikrozóny 50% 1100,-Kč

Vhodné pro pleť vykazující známky "středního" stárnutí. Zlepšuje buněčnou výměnu, zvyšuje proliferaci keratinocytů, syntézu neolátek, které tvoří extracelulární základ. Toto ošetření je ideální pro zralou pleť, která má výrazné zahuštění, vrstva pokožky je zhrohovatělá, a třeba ji odlehčit. Specifická léčba pro obličej, dekolt krk. ideální pro zralou pleť, která má viditelné projevy vrásek, a je poškozena slunečním zářením.

• NATINUEL ošetřující program NATINUEL SPA - 450,-Kč

Specifická kúra pro relaxační ošetření pleti se speciálními bioceutickými produkty. Ochraňuje pokožku. Vhodná pro všechny typy pleti. Dodává pokožce jemnost, hebkost a jas.

• NATINUEL ošetřující program AGE SPOT - 600,-Kč

Vhodné pro pigmentaci a nerovnoměrné zabarvení pleti. Působí současně na biochemický mechanismus, tak. že melanogeneze eliminuje hyper-pigmentaci buněk.

• NATINUEL ošetřující program FOTO YOU 1200,-Kč

Interaktivní kúra Photo-aging bojuje proti předčasnému stárnutí převážně způsobenému nezdravým životním stylem a zejména opalováním obzvláště ve spojení s nevhodnou péčí.

• NATINUEL ošetřující program CHRONO YOU - 1100,-Kč

Interaktivní kúra Crono-aging = převážné důvody stárnutí jsou fyziologické procesy v pokožce, např. zapříčiněné geneticky, věkem, kondicí a péčí klientky

• NATINUEL ošetřující program BOTOLIFT 550,-Kč

Inovativní ošetření oční kontury. Vhodné pro lidi, který mají výrazné stárnutí očního okolí s velmi výraznými vráskami, otoky a tmavými kruhy pod očima.

• NEPOSTRADATELNÍ POMOCNÍCI V KOSMETICKÉM OŠETŘENÍ

Koncentrovaná séra se specifickým účinkem. Ampulky plné vysoce koncentrovaných aktivních látek pro řešení individuálních problémů zákaznic.

k ošetření Natinuel nad 800,- botolift za 400,-


zpět na hlavní stránku

Domácí péče o obličej s kosmetikou Natinuel

• MILK MAKE-UP

Prostředek pro normální a jemnou pleť pro všechny typy pleti obličeje, včetně očí a očního okolí. Jednoduchý způsob jak odstranit nečistoty a makeup. Pleť je svěží a měkká, hydratovaná. Nedráždivá emulze. Obsahuje heřmánek, vitamín E, aloe vera, avokádový olej. 150 ml.

• CLEANSER fáze - 5%

Čisticí emulze na normální až citlivou pleť a jemnou pokožku. U všech typů pleti, dokonce i suché, jemné, citlivé a zralé, správně ošetřuje hydrolipidový plášť. Nedráždivá emulze. Dokonale připraví pokožku pro použití domácí péče. Aktivní složky: lactobionic kyseliny, jablko a gluconolactone, heřmánek, dermaceride, vitamin E, avokádový olej. 150 ml.

• CLEANSER 8%

Gel pro čištění normální a smíšené pleti. Zajišťuje optimální čištění pleti. Přesný způsob, jak odstranit znečišťující látky, je správné ošetření hydrolipidového pláště, který je základním prvkem odpovědným za udržování zdravé kůže a její správné funkčnosti. Nedráždivá emulze. Dokonale připraví pokožku. Aktivní složky: mandlová a glykolová kyselina, Trealix. 150 ml.

• CLEANSER 9%

Příprava mastné a aknózní pleti pro aplikaci krému. Šetrným způsobem odstraňuje nečistoty a zabraňuje nadměrnému vylučování kožního mazu. Příprava pro čištění normální a smíšené pleti. Způsob, jak odstranit znečišťující látky, je správné ošetření hydrolipidového pláště, který je základním prvkem odpovědným za udržování zdravé kůže a její správné funkčnosti. Nedráždivá emulze. Aktivní látky: kyselina glykolová, salicylová, azelaová, Hamamelis, měsíček, trealix, biodermine . 150 ml.

• HOMEO GEN

Regulační krém bohatý na substance přepravované prostřednictvím sofistikovaného biotechnologického procesu, při kterém působí látky jako venucean a calmosensin, synergicky s resveratrolem: aktivně působí na tkáň a posilují sílu a pružnost kapilární stěny. Krém na suchou pleť. Kombinace účinných látek zajišťují vysoce efektivní zmírnění podráždění, usnadňují a podporují regeneraci pokožky i vrácení správné vlhkosti. Zlepšuje mikrocirkulaci, kapilární žilky jsou méně viditelné. Zvyšuje kožní odolnost vůči škodlivým vnějším faktorům a snižuje intoleranci vůči náhlým změnám teploty. Aktivní složky: fosfatidylcholin, resveratrol, hydraprotectol SM, melatonin, venuceane, ceramide 3, calmosensine . 50 ml.

• HOMEO ROSE

Sérum na kupérozní pleť, antipovzbuzující přípravek indikován k prevenci a regresi neurogennego dermatitidy, a také pro ošetření pokožky s projevy růžovky. Kromě toho stabilizuje pleť s tendencí reagovat na vnější faktory, zarudnutí a změny způsobené emociální reakcí. Chrání protizánětlivě biochemické mechanismy, snižuje vazodilataci, edém, erytém a kožní přecitlivělost. Zlepšuje pružnost a posiluje stěny cév, zabraňuje jejich rozšiřování a snižuje nadměrné rudnutí. Chrání před nepříznivými vnějšími vlivy. Aktivní složky: VPG - Factor, S15, Wit. PP, Tri-peptid-8 . 15 ml.

• HYDRA - GEN

Intenzivní hydratační krém, regenerační krém pro všechny typy suché pokožky (hrubá s nadměrnou aktinickou kůží a narušenou rovnováhou zvlhčování). Poskytuje pleti intenzivní hydrataci a zabraňuje vysoušení pokožky, urychluje zotavení, snižuje sklon k podráždění kůže a chrání ji před nepříznivými účinky vnějších faktorů, posiluje bariéru kůže. Aktivní složky: kyselina fytová, fosfatidylcholin, trealix, NSLE, hydraprotectol MS . 50 ml.

• HYDRA MOIST CREAM

Zvlhčující krém pro rychlou hydrataci. Normalizující krém určený pro zachování fyziologických hydratačních schopností pokožky. Chrání a posiluje pokožku. Odstraňuje stahující pocit pokožky. Poskytuje vynikající podklad pod make-up. Aktivní složky: lipomoist complex, SEA vlhký komplex . 50 ml.

• HYDRA MOIST MASK

Intenzivní hydratační maska. Revitalizační maska struktury gelu. Normalizuje projevy suché pokožky, snižuje ztráty vody - TEWL, zachovává vyvážení lipidů a zabraňuje nežádoucímu působení volných radikálů. Antioxidační a revitalizační účinek. Poskytuje okamžitý a dlouhotrvající efekt. Vaše pleť je hydratovaná a optimálně hladká. Aktivní složky: lactobionic kyselina, gluconolactone, lipomoist komplex. 30 ml.

• BIO SOFT

Nejjemnější z řady exfoliačních krémů se specifickými PHA jako je gluconolacton, nebo kyselina laktobionická, jsou ideální pro efektivní omlazení a posílení pleti, mimo jiné obnovuje optimální hydrataci především na povrchu kůže. Vyhlazovací revitalizační krém pro citlivou pokožku. Účinně bojuje proti prvním příznakům stárnutí. Postupně odstraní jemné vrásky, zlepšuje buněčnou obnovu. Dokonale oživená pokožka se stává hladká a měkká na dotek. Aktivní složky: lactobionic kyselina, gluconolactone, matrixyl 3000, NSLE. 50 ml.

• BIO DELIS

Krém s vysokým biochemickým účinkem, účinně stimuluje dermis a obnovuje epidermis. Součinnost substancí jako polidrossiacidu s peptidy, melatoninu a kyseliny fytové, zlepšuje celkovou strukturu pokožky. Vyhlazující, revitalizační krém pro citlivou pleť s příznaky stárnutí. Výrazně zlepšuje stav kůže, vyhlazuje jemné vrásky a zabraňuje vzniku nových. Odstraňuje známky únavy a suchost kůže. Kůže získává hladkost, pevnost a jednotnou barvu. Aktivní složky: kyselina mandlová, fytová, gluconolactone, sericin, melatonin, matrixyl 3000. 50 ml.

• BIO REJUVEN

Velmi účinné bioceutikum inovativního složení se specifickými peptidy, s kyselinami za účelem vytvoření silného biostimulačního a energického působení na anabolické procesy, zodpovědných za tvorbu kolagenu, elastinu a GAG, resveratrolu a melatoninu působí proti volným radikálům. Ochraňuje buněčnou strukturu. Aktivní látky: kyselina glykolová, mandlová, resveratrol, melatonin, Syn Sb. 50 ml.

• BIO DERM

Amfoterní systém, stimulující a regenerační krém pro zralou pleť. Krém omlazující pro pleť s pokročilými známkami fyziologického stárnutí. Podporuje proces exfoliace, intenzivně stimuluje a regeneruje metabolické mechanismy. Nabuzení dermatologické intenzivní činnosti, poskytne okamžité vyhlazení pokožky, spolu s obnovením její struktury. Redukuje vrásky, zlepšuje napětí pokožky a rozjasňuje pleť. Aktivní složky: AHA-amfoterní, peptidy, sericin, střední SPF. 50 ml.

• BIO PRODERM

Krém povzbuzující, regenerační určený pro zralou pleť. Účinně obnovuje pokožku, opravuje poruchy struktury a funkce v epidermis a dermis. Pomáhá v procesu regenerace pokožky, vyhlazuje vrásky a dělá tvar obličeje pevnější, jasnější, pokožku hladkou a jemnou na dotek. Aktivní látky: kyselina glykolová, jablečná, mléčná, lipoová, DMAE a hyaluronová, umectol, sericin, melatonin. 50 ml.

• BIO - EYES - AHAs 6%

Oční krém vyhlazující je prevencí proti natékání očí, vitalizující, biostimulační. Regeneruje tkáň v okolí očí (včetně očních víček). Pomáhá při obnově a omlazení epidermis a dermis. Vyživuje, hydratuje, vyhlazuje a vyrovnává tón pleti. Vaše pleť se stává zářivou a hladkou. Aktivní látky: kyselina jablečná, lipoic, hyaluronová, gluconolactone, heřmánek. 30 ml.

• SEBA FLUID 12

Fluidum pro intenzivní ošetření mastné pleti, eliminuje akné, černé tečky, a podporuje změny makulopapulární krusty. Díky součinnosti a specifičnosti účinných látek dochází k rychlému odstranění komedonů, normalizuje se sekrece kožního mazu, dochází k regresi akné a zánětu. Pravidelná aplikace přípravku dovede pleť do stavu bez akózních projevů. Pokožka vypadá stabilně a zdravě. Aktivní látky: kyselina glykolová, mandlová, azelaová, salicylová a Wit. PP, sebosoft, sebomine SB12, allantoin. 50 ml.

• SPOT 22

Krém určený k regulaci procesu melanogeneze a rychlému odstranění zabarvení kůže; vysoká biochemická účinnost. Jeho komplexní složení je navrženo tak, aby působil účinně na mnoha úrovních. Může potlačit a regulovat produkci melaninu, usnadňuje odstraňování hyperpigmentových buněk, sjednocuje velmi rychle barvu (schopnost „maskování") a chrání pokožku před faktory vedoucí ke vzniku problémů.Mezi hlavní příčiny změn pigmentace na pokožce patří: melasma, těhotenství, menopauza, hormonální léčba, endokrinní poruchy, onemocnění jater. Aktivní složky: kyseliny, askorbyl palmitát, phytic (vitamin C), lumiskin, keratoline, etioline, melanostatine. 15 ml.

• CROMAGE

Ochranný krém sjednocující barvu a tón pleti, zabraňuje fotostárnutí. Krém pro všechny typy pleti na den. Zastaví proces foto stárnutí a eliminuje případné změny pokožky. Má vysoký stupeň fotoprotekce, který chrání před škodlivými účinky volných radikálů. Výsledkem používání krému na den je zdravý vzhled pokožky, během vystavení slunci získáváte jednotné opálení. Poskytuje vynikající podklad pod make-up. Aktivní složky: melatime, preventelia, astaplancton komplex. 50 ml.

• CROMO PLUS SPF 20

Ochranný sprej na obličej a tělo. Bioceutika poslední generace produktů z řady pro intenzivní anti-aging u fotostárnutí. Chrání pokožku před nepříznivými vlivy volných radikálů, chrání buňky před škodlivými účinky UV záření. Umožňuje udržet vaše opálení déle. Aktivní složky: biomimetic MSH peptidy, tripeptid 33, astaplancton complex, UV filtry. 100 ml.

• PROTECTOR SPF 50 +

Ochranný krém na obličej a tělo Krém poskytuje maximální ochranu před slunečním zářením SPF 50 +. K ochraně citlivé pokožky dětí a v prvních dnech expozice jasného slunečního světla, na dovolené a v zimě při velmi nízkých teplotách pod nulou a při náhlých změnách teploty. Především přizpůsobený potřebám pokožky proti předčasnému stárnutí, pro citlivou až přecitlivělou pleť, pro pleť se sklonem k depigmentaci, hyperpigmentace a pleť, která se snadno spálí. Obsahuje minerální filtry, mikronizované, které poskytují široké spektrum ochrany. Účinně chrání pokožku před tepelným stresem a vlivem slunečního záření. Krém je fotostabilní a vodotěsný. Poskytuje spolehlivou ochranu pokožky a zdravý, dokonce i dlouhotrvající opálení. Samozřejmě je tento multifunkční krém anti-agingovou prevencí. Používá se v den se zvýšenou sluneční expozicí a po exfoliačním ošetření. Aktivní složky: Parsol MCX, Tinosorb M, Unipure White, Aperoxid Complex, bambucké máslo. 50 ml.

• GENAGE

Multifunkční krém proti pokročilému biostárnutí Krém pro intenzivní anti-aging se širokým spektrem účinku. Obsahuje pouze inovativní aktivní složky pro konkrétní specifický mechanismus, přičemž synergicky působí jednotlivými koncentracemi. Bojuje proti všem známkám stárnutí, disfunkce dehydratace, vadné kožní bariéry a stav kůže: povislá, vrásky, zarudnutí. Regulátor anabolických a katabolických funkcí, chrání před glykací kolagenu a zabraňuje eliminaci kolagenu a elastinu - MMP. Intenzivní regenerace. \ Aktivní složky: Perfection Peptidové P3, Pepha TIMP, Trilagen Matrixyl, kyselina lipoová, Karnosin, silymarin, teprenon, střední SPF. 50 ml.

• ELIXÍR

Multiaktivní krém na projevy fotostárnutí Polyfunkční omlazující krém, určený pro pokožku se ztrátou pružnosti s vějířky vrásek i hlubšími vráskami. Pro kompletní dopad na škody způsobené UV zářením. Synergie látek obsaženým v krému zabraňuje glykaci kolagenu a usnadňuje buněčnou obnovu, blokuje volné radikály. Poskytuje pleti absolutní ochranu, úplnou regeneraci pokožky, bazální membrány a dermis. Systematická aplikace zlepšuje stav vrásek, dochází k postupnému snižování a vyhlazení. Kožní tkáň je nová, plná vitality a energie. Aktivní složky: peptid-trilagen, aldenine, vitamin E, askorbylpalmitátu (vitamin C), sítnice, idebenon. 50 ml.

• DEFEND PLUS

Antioxidační, posilující a protizánětlivý krém Krém určený k normalizaci pleti přecitlivělé, stresované a atopické. Posiluje obranné mechanismy v pokožce, chrání proti UV záření a volným radikálům. Snižuje zánětlivé projevy, léčí, zlepšuje regeneraci a nabuzuje opravné procesy v pokožce. Účinně pozastaví proces předčasného stárnutí. Pokožka je pevná, hladká a zdravá. Aktivní složky: kyselina lipoová, fytová, resveratrol, Preregen, Dismutin BT Tymulen, Idebenon. 50 ml.

• DEFEND C 25

Antioxidant, bioprotekční ochrana Dvousložková tekutina s obsahem 25% vitamínu C s nejvyšším stupněm aktivity po aplikaci. Určené pro péči o všechny typy pleti: cévní, atopické, s hyperpigmentací, s projevy kuperózy, nebo růžovky. Silný a účinný antioxidant, který účinně bojuje proti volným radikálům a chrání pokožku. Stimuluje syntézu kolagenu, která klesá s věkem. Zvyšuje hustotu, pružnost a pevnost pokožky, redukuje vrásky a zesvětluje tmavé skvrny. Zklidňující, antipovzbuzující, redukuje zčervenání, posiluje kožní odpor. Aktivní složky: kyselina hyaluronová, lipoová, karnosin, silymarin, vitamin C, vitamin E, melatonin.. 2f, 10 ml.

• OXY 100

Krém na okysličování pleti, silně energizující Okysličovací krém k restaurování pleti je navržen tak, aby oslabil a zničil nežádoucí buňky na povrchu pokožky. Způsob, jakým tento produkt zvyšuje okysličení buněk, zlepšuje mikrocirkulaci, posiluje obranné mechanismy a zabraňuje vzniku zánětů pokožky je unikátní. Zabraňuje glykaci kolagenu, reguluje MMP a zvyšuje endogenní antioxidační systém. Aktivní složky: ozonidy, biopeptidy. 50 ml.

• FIRMIN 30 +

Zpevňující krém proti stárnutí Produkt pro péči o pleť se známkami biologického stárnutí, ochabující, méně pružná. Regeneruje a chrání všechny součásti dermis a epidermis. Napomáhá regeneraci, zabraňuje glykaci kolagenu, zvyšuje hustotu pleti a zlepšuje její napětí. Mizí jemné linky vrásek. Aktivní látky: kyselina fytová, ameliox, koenzym Q10, NMF, timp2, syn Sb Picnogenolo. 50 ml.

• FIRMIN UP 40 +

Zpevňující krém pro zralou a citlivou pleť Omlazující krém pro zralou pleť. Produkt pro pleť, která vyžaduje intenzivní ani-aging. Chrání kolagenová vlákna a elastin před volnými radikály, proti předčasné enzymatické degresi. Doplňuje funkční deficity způsobené hormonálními změnami klimakterického období, které podporují regenerační procesy a obnovu produkce kolagenových a jiných vláken. Pravidelná aplikace krému dodává pleti energii, zlepšuje pružnost. Výrazně zvyšuje hydrataci a udržuje konturu obličeje, vyhlazuje a eliminuje mělké vrásky. Aktivní složky: ameliox, DMAE, melatonin, aldenine, TIMP2, Rigin. 50 ml.

• FIRMIN LIFT STRONG

Sérum pro posílení efektu napnuté pokožky Speciální velmi inovativní sérum na kompletní rekonstrukce GDE, opravy DNA s dlouhotrvajícím liftingovým účinkem. Intenzivní sérum určené k dokončení oprav DNA buněk a celkové rekonstrukce HDV (kombinace dermis a epidermis). Poskytuje jasný a okamžitý efekt. Zvyšuje hustotu pleti, vyhlazuje, zpevňuje a vyplňuje. Aktivní složky: 5 dipeptidy, dipeptid 6, tretrapeptidy. 30 ml.

• LOOK

Oční krém s botoxovým efektem Omlazující krém na pokožku kolem očí. Specifické bioceutikum zaměřené jak na biochemické mechanismy svalové kontrakce, tak na anabolické regenerační procesy; kombinace tří biopeptidů vytvoří mnohem vyšší součinnost než jednotlivě získané látky, což vede k výraznému snížení počtu obličejových stahů; tři různé peptidy, v kombinaci s melatoninem a resveratrolem, působí synergicky na úbytek neestetických váčků, odstranění tmavé barvy pod očima a podpoření celkového omlazení v celé oblasti. Aktivní složky: melatonin, resveratrol, vialox, argireline, syn ake, haloxyl, syn Sb Eyeliss. 15 ml.

• ULTRATONE

Zpevňující krém koncipováný pro ochabující oblast krku a dekoltu Lehký jemný krém s vypínacím omlazujícím účinkem pro obnovu kontur obličeje, krku, hrudníku, silně regenerační. Obsahuje komplex peptidů a bioaktivních látek, které působí synergicky s přírodními látkami, které účinně a efektivně vrací a obnovují napětí kůže (HDV). Výsledkem jejich činnosti je zlepšení estetických kvalit kůže a viditelný omlazující účinek. Zvyšuje napětí, hutnost, soudržnost a pevnost pokožky. Aktivní složky: renovage, DMAE, pentacare, serilesine, aldenine. 50 ml.


zpět na hlavní stránku